Animemaniatr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anime ve manga dünyası

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NANA Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
bere-chan
Moderatör
Moderatör
bere-chan

NANA Tanıtım Empty
MesajKonu: NANA Tanıtım   NANA Tanıtım EmptyC.tesi 9 Ağus. - 15:34

NANA Tanıtım Nana1ir8

Nana Komatsu bir türlü aradığı aşkı bulamayan bulsa da mutlu olamayan bir kızdır. Arkadaşı Junko ile birlikte Tokyo'daki güzel sanatlar üniversitesine kayıt olmayı istemektedir. Bu ikili de Shouji ve Kyousuke adlı ikiliyle karşılaşırlar. 4lü grup oluşturan bunlardan Nana, Shouji ile çıkmaya başlarlar fakat ne yazıkki Nananın şartları istediği üniversiteye girme fırsatı verememektedir bu yüzden evine dönmek zorunda kalır.

Oosaki Nana ise küçükken ailesini kaybetmiş, babaannesiyle yaşayan ama sonradan onu da kaybenden bir kızdır. Müzik grubu vardır ve harika gitarı vardır (benceXD) Öhm neyse bir gün kendisine kırmızı bir elibise alır, önceden kırmızı giymezdi çünkü babaannesi onun kırmızı giymesine karşıydı neyse işte kıyafeti giydiği gün bir klübe gider ve orada sahnede Ren adlı biriyle tanışır. Tanışmakla da kalmaz aşık olur. Daha sonra Reni de aralarına alarak bir grup kurarlar. Tabi bu arada Ren ile Nana çıkmaya başlarlar neyse Ren geleceğini düşünerek Trapnest adlı gruba katılır. Nana onu hala severken ondan ayrılır ve evine döner.

Oosaki Nana doğumgünü için Tokyo'ya bilet alır. Bu bilet kendi doğumgünü hediyesidir kendi için.

Komatsu Nana ise Shouji'den mesaj alır ve hemen Tokyo'ya gitmeye karar verir.

Bu ikili aynı trende karşılaşır ve iyice tanışıp kaynaşırlar.

Daha sonra Shouji'den ayrı eve çıkmaya karar veren Komatsu Nana bir ev bulur ama o evi ondan önce biri bulmuştur. Oosaki Nana. Bir şekilde ikisi de aynı evi kiralarlar ve 707 numaralı aynı evde yaşamaya başlarlar.

yorumum: Fazla shoujo sevdiğim söylenemez hatta Nana'dan nefret etmişliğim bile vardır ama bu aralar mangasını çeviriyorum bu yüzden biraz sevmeye başladım =)
tusagimy^^
Admin
Admin
tusagimy^^

NANA Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: NANA Tanıtım   NANA Tanıtım EmptyCuma 22 Ağus. - 1:17

tanıtım için tesekkürler bere chan ^^
https://animemaniatr.yetkin-forum.com
bere-chan
Moderatör
Moderatör
bere-chan